Agencja Social Media trójmiasto, prowadzenie i obsługa fanpage

Usługi

Indywidualnie i zespołowo realizujemy projekty z obszaru komunikacji, grafiki i marketingu

Identyfikacja

Serwisy społecznościowe odgrywają bardzo istotną rolę w budowaniu długofalowych relacji. Te zaś mogą się przełożyć na wymierne korzyści dla Twojej firmy. W prowadzeniu biznesowego fanpage’a ważne jest przede wszystkim prowadzenie dialogu z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Jednak aby móc to robić, trzeba najpierw zadbać zbudowanie społeczności wokół marki oraz aktywność i zaangażowanie w prowadzenie dialogu.

Identyfikacja wizualna

Nasze działania

Projektowanie spójnej identyfikacji

Mamy jedynie moment na to, aby zaciekawić potencjalnego klienta swoją ofertą, stroną internetową czy ofertą reklamową. Dlatego trzeba koniecznie zadbać o dopracowany i spójny wizerunek marki, który zachwyci klienta niemal od razu. Nasz zespół specjalistów dokładnie wie, jak ważne są nawet najmniejsze detale, w tym projektowanie logo i księgi znaków. Trzeba wiedzieć, że to wszystko tworzy spójną całość - wizerunek i branding marki.

Kompleksowy rebranding

Rebranding pozwala na nowe, świeże spojrzenie na markę i jej funkcjonowanie w otoczeniu biznesowym. Cały proces polega na zmianie pewnych cech w identyfikacji wizualnej, aby dotrzeć do innego lub szerszego grona odbiorców komunikacji firmy. Aby firma mogła odnaleźć się w nowych, dynamicznie zmieniających się czasach i poszerzać swoje grono klientów, należy kompleksowo podejść do odświeżania wszystkich elementów składających się na branding firmy (logo, strona internetowa, elementy graficzne marki).

Tworzenie wizji marki

Każda marka powinna opowiadać jakąś ciekawą historię, z którą łatwo mogą identyfikować się klienci. Tu jednak kluczem do sukcesu jest starannie opracowana wizja marki. Nie odniesiesz sukcesu, jeśli zanudzisz swojego klienta dziesiątkami akapitów treści bez wizji i pomysłu, nie zrobisz tego też prezentując znane i darmowe zdjęcia, które pojawiają się wszędzie.

Projektowanie identyfikacji

Prawidłowe logo

  Logo może składać się z kilku części – graficznego zapisu nazwy, pojedynczego znaku graficznego lub obydwu tych elementów. W tej sekcji księgi znaku znajdziesz przykłady właściwego wykorzystania logotypu firmy.

Obszar ochronny logotypu

Każde logo to starannie przygotowana kompozycja, której nie powinno się zmieniać. Zaplanowane dane i proporcje każdego z elementów powinny być zachowane w każdym przypadku. Czy będziemy je wykorzystywali na stronie internetowej, plakacie, ulotkach, wizytówkach czy banerze reklamowym.  

Kroje fontów

  Określenie krojów czcionek oraz wskazówki dotyczące edycji tekstu to ważne informacje pozwalające na poprawne wykorzystanie logo firmy. W tej części księgi znaku dowiesz się, jak powinna być zapisana nazwa, dane firmy i slogan, które towarzyszą logotypowi.

Wielkości minimalne logotypu

Bardzo ważne są również zasady skalowania oraz minimalny rozmiar logotypu firmy. Dzięki wartościom podanym w księdze znaku, logo firmowe będzie eleganckie i czytelne. To przydatne informacje dla każdego, kto w przyszłości będzie wykorzystywał znak firmowy na plakatach, ulotkach czy stronach internetowych.  

Efekty naszej pracy

"W imieniu Spółki EMKA MEBLE Sp. z o.o. Sp. k. Prowadzącej sieć salonów meblowych pragniemy zarekomendować współpracę z Efektywni.net w zakresie prowadzenie firmowego Facebooka.

 

Z przyjemnością polecamy zespół profesjonalnych, komunikatywnych i zaangażowanych we współpracę ludzi. Doceniamy ich elastyczność, otwartość i szybkie reagowanie na często dynamicznie zmieniające się okoliczności naszych działań promocyjnych i marketingowych.

 

Efektywni.net to rzeteleny i godny zaufania Partner do wspólnych działań w obszarze social media."

 

Anna Szymańska

WICEPREZES ZARZĄDU

emka meble logo

Case studyProjekty, które zrealizowaliśmy

Zobacz wszystkie
aris concept
aris concept
dietadodomu
dietadodomu
emka meble
emka meble
Zainteresowany?
Postaw na efekty w swoich działaniach
Wypełnij formularz wyceny
Darmowy planer miesięczny
14.09.2020

Darmowy planer miesięczny

KOCHANI!
Dziękujemy za udział w zabawie, polubienia oraz udostępnienia posta. 

Link do pobrania planera niżej.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/efektywni.net

Obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/efektywni

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Witamy na naszej nowej stronie internetowej
04.07.2020

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

W tym blogu na bieżąco będziemy informować Was o nowościach z branży Social Media. 

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Masz pytania? Napisz do nas, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe
Formularz kontaktowy
Znajdziesz nas na:
Pełny kontakt

Adres biura
ul. Gdańska 15/8, 83-110 Tczew

Numer telefonu
+48 501 484 795

Adres e-mail
kontakt@efektywni.net