Nasza oferta

Pełny opis naszych usług.

Copywriting

Copywriting często określany jest sztuką. Sztuką odpowiedniego przekazu tekstowego ukierunkowanego w taki sposób, aby Czytelnik – odbiorca tekstu pod jego wpływem dokonał zamierzonych przez copywritera działań. Może to być chęć zakupu towaru, usługi, zapisania się na listę dystrybucyjną czy podjęcia jakiejkolwiek innej decyzji. Copywriting to umiejętność przekonywania innych do odpowiedniego działania za pomocą tekstu – artykułu, posta w mediach społecznościowych czy hasłach w reklamach.

Copywriting

Nasze działania

Content marketing

W naszej agencji tworzymy treści angażujące oraz wartościowe, które przyciągają określoną grupę docelową budując tym samym lojalną społeczność. Przy tym wspierają również pozycjonowanie (SEO) oraz gwarantują większy ruch na stronie. W dzisiejszym świecie to podstawa wszystkich działań e-marketingowych.

Język korzyści

Teksty przygotowujemy odpowiednio do potrzeb i wymagań potencjalnych klientów. Dlatego tworzony przez nas content jest zawsze poprzedzone dokładnym rozpoznaniem oczekiwań grupy docelowej – Twoich obecnych i potencjalnych klientów. Redagujemy chwytliwe hasła, specjalistyczne teksty, czy również artykuły prasowe, które wzbogacają stronę firmy, ale również wpływają na merytoryczny przekaz informacji.

Pozycjonowanie SEO

Jeżeli wypełnisz wartościowymi treściami swoją stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych, z pewnością wpłynie to korzystanie na algorytmy wyszukiwarek. Doskonale wiemy, jak dobierać odpowiednie słowa kluczowe oraz treści, aby przynieśc konretne zyski dla klienta.

Co zyskujesz?

Uwaga

  Dzięki przemyślanym i wartościowym treściom Twoja firma zyska zaciekawienie oraz zaangażowanie klientów – obecnych i potencjalnie nowych. Nasi specjaliści przygotują solidne i ciekawe wpisy z Twojej branży, aby zaciekawić czytelnika i wypromować ofertę.

Pozycja

Gwarantujemy wysokie pozycje Twojej strony oraz postów w wyszukiwarkach. Tworzymy treści pod pozycjonowanie zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Zwiększymy widoczność Twojej firmy oraz ruch na stronie.  

Wizerunek

  Poprzez artykuły eksperckie zbudujesz określony wizerunek i uznanie w swojej dziedzinie, co pozwoli również na zwiększenie sprzedaży.
Zainteresowany?
Postaw na efekt w swoich działaniach!
Wypełnij formularz wyceny
Dzielimy się
Przejdź do bloga
Darmowy planer miesięczny
14.09.2020

Darmowy planer miesięczny

KOCHANI!
Dziękujemy za udział w zabawie, polubienia oraz udostępnienia posta. 

Link do pobrania planera niżej.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/efektywni.net

Obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/efektywni

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Witamy na naszej nowej stronie internetowej
04.07.2020

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

W tym blogu na bieżąco będziemy informować Was o nowościach z branży Social Media. 

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Masz pytania? Napisz do nas, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe
Formularz kontaktowy
Znajdziesz nas na:

ul. Gdańska 15/8,
83-110 Tczew

+48 501 484 795

kontakt@efektywni.net

Pełny kontakt
Agencja Efektywni należy do platformy internetowej: