Agencja Social Media trójmiasto, prowadzenie i obsługa fanpage

Opinie

Opinie naszych klientów

"Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z Agencją Social Media EFEKTYWNI. Współpraca rozpoczęła się zeszłego roku i trwa do dziś ponieważ cenimy sobie fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Widoczne jest indywidualne podejście do zlecenia.

W ramach zawartej umowy firma zrealizowała: - przygotowanie materiałów reklamowych - kampanie reklamową - zaprojektowanie wizualizacji strony fanpage Kontakt z firmą należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi i dotrzymywanie terminów. Przekazując list referencyjny jesteśmy przekonani, że sposób wykonania zadania przez firmę EFEKTYWNI zasługuje na uznanie i jest godna polecenia."


Paweł Bieliński

BI-PLAST

BI-PLAST

"W imieniu Spółki KEMICHAL POLSKA SP. Z O. O. jako prezes zarządu pragnę zarekomendować współpracę z firmą Efektywni w zakresie współpracy w social media.

 

Z wielką przyjemnością polecam zespół efektywni.net w ramach oferowanych usług na prowadzenie firmowego fanpage na Facebooku.
Jesteśmy usatysfakcjonowani z profesjonalnego podejścia firmy, przede wszystkim z bieżącej obsługi i komunikacji oraz jej zaangażowania w nasze prace.
Fanpage naszej firmy wygląda obecnie atrakcyjnie oraz przejrzyście, co spowodowało większe zainteresowanie naszymi produktami.

 

Polecam agencję Efektywni.net innym przedsiębiorcom do współpracy w prowadzeniu social media."

 

Mariusz Sędkowski

Prezes KEMICHAL POLSKA SP. Z O. O.

"W imieniu marki Aris Concept, oferującej wysokiej klasy meble wypoczynkowe, polecam współpracę z Agencją Efektywni.net
Od przeszło roku Efektywni.net zajmują się u nas obsługą social media, w szczególności prowadzeniem fanpage na Facebooku'u oraz Instagramie.
Z usług agencji jesteśmy bardzo zadowoleni, udało nam się osiągnąć bardzo dobre efekty zarówno zasięgowe jak i wizerunkowe.

 

Współpraca z agencją jest bezproblemowa, zespół doskonale rozumie potrzeby naszej marki i dostosowuje do niej strategię komunikacji.
Efektywni.net są godnym polecenia partnerem w reklamie internetowej i świetnie dopasowują się do specyfiki naszej branży."


Piotr Chełchowski

Dyrektor Handlowy ARIS CONCEPT

ARIS CONCEPT

"Jako właściciel firmy cateringowej dietadodomu.pl polecam współpracę z Agencją Efektywni.net
Dzięki współpracy z agencją, moja firma przeszła niezwykłą metamorfozę, począwszy od zmiany logo firmy, przez strukturę strony internetowej, skończywszy na sklepie dietadodomu.pl W szczególności doceniam zmianę wizerunku firmy w mediach społecznościowych oraz ilość nowych Klientów jakich pozyskaliśmy przez ostatni rok. Wyniki są zdumiewające.

 

Polecam firmę Efektywni.net jeśli chodzi o budowanie wizerunku i pozyskiwanie Klientów, nasza współpraca jest bardzo skuteczna i owocna.

 

Krzysztof Żeleźniak

Catering dietadodomu.pl

Dieta do domu

"Z agencją Efektywni współpracujemy od listopada 2021 r. Firma świadczy dla nas usługi w zakresie prowadzenie fanpage'a na portalu Facebook (przygotowywanie tekstów, grafik, publikacja postów, tworzenie wpisów i reklam) oraz pisze artykuły branżowe na naszego bloga o oświetleniu ledowym.

Agencja Efektywni wykonuje powierzone zadania z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jesteśmy zadowoleni z jej usług i możemy polecić tą firmę jako rzetelnego, solidnego i kreatywnego partnera"

 

Krzysztof Sykuła

PREZES ZARZĄDU

DesignLight

"Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z Agencją Social Media EFEKTYWNI. Współpraca rozpoczęła się 15.11.2021 i trwa do dziś ponieważ cenimy sobie fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Widoczne jest indywidualne podejście do zlecenia.

W ramach zawartej umowy firma zrealizowała: - przygotowanie materiałów reklamowych - kampanie reklamową - zaprojektowanie wizualizacji strony fanpage Kontakt z firmą należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi i dotrzymywanie terminów. Przekazując list referencyjny jesteśmy przekonani, że sposób wykonania zadania przez firmę EFEKTYWNI zasługuje na uznanie i jest godna polecenia."

 

Agnieszka Żwirska

LUX LASHES

Esthetic Look Lashes

Od roku współpracuję z agencją Efektywni i od roku niezmiennie jestem zadowolona. Prowadzę firmę do 12 lat i od zawsze miałam problem ze sprzedażą produktów drogą internetową. Nie potrafiłam i nie miałam czasu się tym zająć. Szukałam pomocy w wielu firmach, za każdym razem ze słabym skutkiem. Tym bardziej jestem zadowolona, że się z Efektywnymi znaleźliśmy :) Sympatyczni, kreatywni, cierpliwi, pomocni i skuteczni.  Polecam z pełnym przekonaniem.

 

Agnieszka Sosnowska

GASTRONOMI

Gastromi

"W imieniu Spółki EMKA MEBLE Sp. z o.o. Sp. k. Prowadzącej sieć salonów meblowych pragniemy zarekomendować współpracę z Efektywni.net w zakresie prowadzenie firmowego Facebooka.

Z przyjemnością polecamy zespół profesjonalnych, komunikatywnych i zaangażowanych we współpracę ludzi. Doceniamy ich elastyczność, otwartość i szybkie reagowanie na często dynamicznie zmieniające się okoliczności naszych działań promocyjnych i marketingowych.

Efektywni.net to rzeteleny i godny zaufania Partner do wspólnych działań w obszarze social media."

 

Anna Szymańska

WICEPREZES ZARZĄDU

Emka Meble
Masz pytania? Napisz do nas, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe
Formularz kontaktowy
Znajdziesz nas na:
Pełny kontakt

Adres biura
ul. Gdańska 15/8, 83-110 Tczew

Numer telefonu
+48 501 484 795

Adres e-mail
kontakt@efektywni.net