Agencja Social Media trójmiasto, prowadzenie i obsługa fanpage

Usługi

Indywidualnie i zespołowo realizujemy projekty z obszaru komunikacji, grafiki i marketingu

Social media

Serwisy społecznościowe odgrywają bardzo istotną rolę w budowaniu długofalowych relacji. Te zaś mogą się przełożyć na wymierne korzyści dla Twojej firmy. W prowadzeniu biznesowego fanpage’a ważne jest przede wszystkim prowadzenie dialogu z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Jednak aby móc to robić, trzeba najpierw zadbać zbudowanie społeczności wokół marki oraz aktywność i zaangażowanie w prowadzenie dialogu.

Social media

Nasze działania

Budowanie społeczności

Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie masz czasu , aby zaangażować się w to zadanie i zbudować „żywą” społeczność na facebooku wokół swojej marki, warto oddać to zadanie specjalistom z zakresu social media. Najważniejsza jest wartościowa treść publikowanych komunikatów oraz ciekawa, przyciągająca, a nawet i intrygująca grafika lub zdjęcie. Regularna aktywność w mediach społecznościowych to podstawa budowania przez markę relacji konsumenckich.

Tworzenie strategii

Podczas spotkania przygotujemy indywidualny plan dla marki w social media oraz przeprowadzimy audyt Twoich dotychczasowych działań w tym portalu społecznościowym. Rozpoznajemy cele biznesowe, działalność firmy i klientów. Określamy mocne strony marki, proponujemy identyfikację wizualną, przedstawiamy również konkretne projekty na działania w social media oraz opracowujemy strategię komunikacji w Internecie. Na podstawie wniosków ze spotkania z klientem przygotowujemy strategię obecności marki w Internecie.

Skuteczne kampanie

Kampania social media to obecnie jeden z najskuteczniejszych i godnych sposobów dotarcia do potencjalnego klienta. Po opracowaniu wspólnej strategii tworzymy przemyślane rozwiązania, dzięki których wzrasta sprzedaż oraz promocja danych produktów. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem jest „polowanie” na klienta w jego naturalnym środowisku, a więc media społecznościowe. Gwarantujemy dotarcie do zdefiniowanej grupy docelowej, generowanie ruchu oraz elastyczne koszty kampanii.

Co zyskujesz?

Zwiększenie sprzedaży

  Wszystkie działania podejmujemy w celu zbudowania żywych relacji fanów marki, społeczności wokół firmy, a w konsekwencji tych działań następuje zwiększenie sprzedaży produktów i usług poprzez wykorzystanie siły dotarcia do klientów mediów społecznościowych.

Szerokie grono odbiorców

Prowadząc firmę małą czy dużą – Twoim celem jest dotarcie do jak największej ilości odbiorców. Kanały social media to idealne rozwiązanie, aby poszerzyć swoje grono, oraz zyskać nowych klientów. Nawet pojedynczy post na temat Twojej działalności potrafi przykuć uwagę setek osób w jednej chwili. Odbiorcy z kolei mogą przekazać informację kolejnym osobom i tak działa mechanizm przekazywania informacji w social mediach.  

Możliwość budowania relacji

  Budowanie relacji oraz tworzenie więzi to istotny element, który dotyczy lojalności w stosunku do danej marki. Klient, który zauważa, że dana firma dobrze nim się zajmuje, jest po prostu zadowolony. Zadowolenie z kolei generuje przywiązanie do firmy, zwiększa szanse na podzielenie się dobrą opinią z innymi osobami i budzi zaufanie.

Efekty naszej pracy

"W imieniu Spółki EMKA MEBLE Sp. z o.o. Sp. k. Prowadzącej sieć salonów meblowych pragniemy zarekomendować współpracę z Efektywni.net w zakresie prowadzenie firmowego Facebooka.

 

Z przyjemnością polecamy zespół profesjonalnych, komunikatywnych i zaangażowanych we współpracę ludzi. Doceniamy ich elastyczność, otwartość i szybkie reagowanie na często dynamicznie zmieniające się okoliczności naszych działań promocyjnych i marketingowych.

 

Efektywni.net to rzeteleny i godny zaufania Partner do wspólnych działań w obszarze social media."

 

Anna Szymańska

WICEPREZES ZARZĄDU

emka meble logo

Case studyProjekty, które zrealizowaliśmy

Zobacz wszystkie
aris concept
aris concept
dietadodomu
dietadodomu
emka meble
emka meble
Zainteresowany?
Postaw na efekty w swoich działaniach
Wypełnij formularz wyceny
Darmowy planer miesięczny
14.09.2020

Darmowy planer miesięczny

KOCHANI!
Dziękujemy za udział w zabawie, polubienia oraz udostępnienia posta. 

Link do pobrania planera niżej.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/efektywni.net

Obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/efektywni

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Witamy na naszej nowej stronie internetowej
04.07.2020

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

W tym blogu na bieżąco będziemy informować Was o nowościach z branży Social Media. 

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Masz pytania? Napisz do nas, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe
Formularz kontaktowy
Znajdziesz nas na:
Pełny kontakt

Adres biura
ul. Gdańska 15/8, 83-110 Tczew

Numer telefonu
+48 501 484 795

Adres e-mail
kontakt@efektywni.net