Agencja Social Media trójmiasto, prowadzenie i obsługa fanpage

Usługi

Indywidualnie i zespołowo realizujemy projekty z obszaru komunikacji, grafiki i marketingu

Tik-Tok

Aplikacja, która zdobywa szturmem uznanie wśród dzieci i młodzieży. Pomaga się wyróżnić, oferuje filtry, efekty i bazę utworów muzycznych. Pod materiałem możemy zostawić reakcję na post.

 

Pomożemy zaistnieć Twojej marce w tym portalu społecznościowym i dobierzemy adekwatne do Twojej branży działania promocyjne. Pozwoli to na zwiększenie rozpoznawalności sprzedawanych usług oraz pogłębi zaangażowanie odbiorców!

Tik-Tok
Tik-Tok

Czym jest Tik-Tok?

Krótkie 15-sekundowe materiały video jako nowa przestrzeń promocyjna dla firm!

 

Podstawą działania TikToka jest bieżące angażowanie użytkowników dopasowanie do ich upodobań. TikTok jest obecnie jedną z najchętniej pobieranych aplikacji na całym świecie. Liczba użytkowników wzrosła o ponad 30.000.000 w ciągu 3 miesięcy… i ciągle wzrasta!

Nasze działania

Personal branding

Najczęściej spotykaną formą budowania marki poprzez TikToka, to budowanie marki osobistej. Dzięki aplikacji Tik-Tok stworzymy historię oraz przeprowadzimy widzów od początku do końca Waszej marki. Viralowe filmiki pomogą zaznajomić się odbiorcom z Twoją firmą oraz zbudujesz ogromną społeczność przekładająca się w przyszłości na zyski.

Employer branding

Filmiki, w których uczestniczy cały zespół to nie tylko ciekawa forma integracji, ale również ciekawa szansa na pokazanie atmosfery w zespole. Bardzo wielu potencjalnych pracowników, zarówno tych, którzy dołączą do Ciebie za 1-2 lat, jak i Ci, na których musisz poczekać chwilę dłużej, może poznać Cię właśnie na TikToku. Zrealizowane filmik wpłyną również korzystnie na dotarcie do nowych klientów, którzy będą mieli okazję Twoją firmę z zupełnie innej strony!

Content video

Dzięki wykorzystaniu konkretnych reklam oraz współprac rozwiniemy Twój profil, co przełoży się na zyski innym kont społecznościowych.

Tik-Tok i jego możliwości

Infeed native content

  Jest to jedna z podstawowych form reklamy na Tik-Toku – pełnoekranowe materiały video/zdjęcia, które trafiają do sekcji „Dla Ciebie”. Idealnym odpowiednikiem są przykładowo materiał Stories na Facebooku i Instagramie. Powyższa promocja pozwala na zwiększenie rozpoznawalności firmy, jest to świetna metoda przykucia uwagi oraz wzrostu zaangażowania fanów.

Hashtag challenge

Ludzie kochają hasztagi i wyzwania! W aplikacji Tik-Tok również nie zabrakło dodatkowej metody promocyjnej, która oparta jest na współzawodnictwie. Każda firma ma możliwość wykreowania własnego hasztagu, pozwala to na interakcję z użytkownikami oraz generowanie większego zaangażowania. Budowanie relacji oraz zaufania to jedne z najważniejszych zasad prowadzenia konta, które w przyszłości przełoży się na zakupy produktów lub usług.  

Szerokie zasięgi

  Wykorzystanie wielu narzędzi pozwala skuteczniej dotrzeć do określonej grupy docelowej, która jest zainteresowana Twoimi produktami. W Polsce rynek ma wciąż niecałe 10 milionów, jednak nieustannie się rozwija. W porównaniu do Facebooka i Instagrama to Tik-Tok ma możliwości milionowych zasięgów. Jest to idealny moment do rozpoczęcia działań, zanim Twoja konkurencja zrobi to przed Tobą!

Efekty naszej pracy

"W imieniu Spółki EMKA MEBLE Sp. z o.o. Sp. k. Prowadzącej sieć salonów meblowych pragniemy zarekomendować współpracę z Efektywni.net w zakresie prowadzenie firmowego Facebooka.

 

Z przyjemnością polecamy zespół profesjonalnych, komunikatywnych i zaangażowanych we współpracę ludzi. Doceniamy ich elastyczność, otwartość i szybkie reagowanie na często dynamicznie zmieniające się okoliczności naszych działań promocyjnych i marketingowych.

 

Efektywni.net to rzeteleny i godny zaufania Partner do wspólnych działań w obszarze social media."

 

Anna Szymańska

WICEPREZES ZARZĄDU

emka meble logo

Case studyProjekty, które zrealizowaliśmy

Zobacz wszystkie
aris concept
aris concept
dietadodomu
dietadodomu
emka meble
emka meble
Zainteresowany?
Postaw na efekty w swoich działaniach
Wypełnij formularz wyceny
Darmowy planer miesięczny
14.09.2020

Darmowy planer miesięczny

KOCHANI!
Dziękujemy za udział w zabawie, polubienia oraz udostępnienia posta. 

Link do pobrania planera niżej.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/efektywni.net

Obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/efektywni

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Witamy na naszej nowej stronie internetowej
04.07.2020

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

W tym blogu na bieżąco będziemy informować Was o nowościach z branży Social Media. 

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Masz pytania? Napisz do nas, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe
Formularz kontaktowy
Znajdziesz nas na:
Pełny kontakt

Adres biura
ul. Gdańska 15/8, 83-110 Tczew

Numer telefonu
+48 501 484 795

Adres e-mail
kontakt@efektywni.net