Nasza oferta

Pełny opis naszych usług.

Instagram

By Twoja marka na Instagramie mogła skutecznie zaistnieć należy zbudować piękny wizualnie profil, zastosować odpowiednio hasztagowanie, zwiększać sukcesywnie zasięg oraz angażować użytkowników w połączeniu ze sponsorowanymi postami, oraz reklamą w nowym kanale, jakim jest Instagram Stories. To aktywnym w tym kanale social media markom przynosi zaskakujące efekty sprzedażowe. Instagram bowiem efektywnie wpływa na sprzedaż produktów i usług.

Instagram
Instagram

Bądź widoczny

Ponad 25 milionów firm ma konta na Instagramie, z czego ponad 2 mln kupuje reklamy!

 

To co powinieneś wiedzieć o Instagramie to fakt, że osoby spędzające tam czas są osobami najbardziej zaangażowanymi. Nie tylko przeglądają zdjęcia i czytają opisy ale również lubią posty, komentują, chętnie się angażują i udostępniają ciekawe informacje.

Nasze działania

Visual Content

Nasz zespół zadba o najwyższej jakości zdjęcia produktowe, sesje dedykowane oraz poprowadzi profil graficznie odpowiadający potrzebom marki. Spójny feed oraz angażujący content z pewnością wpłynie na zainteresowanie odbiorców oraz zbuduję społeczność wokół marki. Poza moderacją i graficzną siatką, nasi specjaliści przygotują dla Twojej firmy dedykowane sesje oraz regularne relacje i video.

Monitorowanie i analiza

Ciekawy feed, posty karuzelowe, posty sponsorowane czy też Igtv – to jedne z wielu możliwości jakie daje Instagram. Niestety, należy pamiętać, że to nie są ostatnie etapy w prowadzeniu profilu. Nasza agencja na bieżąco monitoruje wyniki, obserwuje i optymalizuje reklamy. Pod każdym kątem dbamy o to, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki!

Wdrażanie Nowości

Ilość i tempo aktualizacji Instagrama jest jednak wielka, że sam możesz za zmianami nie nadążać. Nasza agencja zrobi to za Ciebie. Na bieżąco obserwujmy te zmiany i sprawdzamy cały czas ich działanie.

Co możemy Ci zaoferować

Prowadzenie profilu

  Profil firmowy na Instagramie musi opierać się na pięknych, zachwycających zdjęciach i grafikach. To jest tu najważniejsze. Pamiętaj, że ludzie często podejmują decyzje zakupowe za pomocą wzroku i emocji. Chcą mieć coś ładnego, co widzieli na zdjęciach. Do tego potrzebne jest umiejętne publikowanie zdjęć i filmów na Instagramie oraz dodawanie odpowiednich hasztagów ma ogromny wpływ na powodzenie firmowego konta.

Reklamy na instagramie

Dokładnie określimy grupę docelową i cel Twoich reklam na Instagramie. Przygotujemy efektywne kampanie w oparciu o materiały zdjęciowe i graficzne oraz odpowiednie hasztagowanie. Wszystko w celu osiągnięcia przez Twoją markę zakładanego rezultatu.  

Instagram stories

  Instagram udostępnia opcję reklamową „tu i teraz”. Jest to zaawansowane narzędzie do tworzenia innowacyjnych treści i sposobu jego reklamowania. Wykorzystamy dla Twojej marki atrakcyjność i potencjał kryjący się w tym medium.
Zainteresowany?
Postaw na efekt w swoich działaniach!
Wypełnij formularz wyceny
Dzielimy się
Przejdź do bloga
Darmowy planer miesięczny
14.09.2020

Darmowy planer miesięczny

KOCHANI!
Dziękujemy za udział w zabawie, polubienia oraz udostępnienia posta. 

Link do pobrania planera niżej.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/efektywni.net

Obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/efektywni

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Witamy na naszej nowej stronie internetowej
04.07.2020

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

W tym blogu na bieżąco będziemy informować Was o nowościach z branży Social Media. 

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Masz pytania? Napisz do nas, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe
Formularz kontaktowy
Znajdziesz nas na:

ul. Gdańska 15/8,
83-110 Tczew

+48 501 484 795

kontakt@efektywni.net

Pełny kontakt
Agencja Efektywni należy do platformy internetowej: