Agencja Social Media trójmiasto, prowadzenie i obsługa fanpage

Usługi

Indywidualnie i zespołowo realizujemy projekty z obszaru komunikacji, grafiki i marketingu

Facebook

Facebook zrewolucjonizował nie tylko korzystanie z internetu ale też sam internet. To jeszcze nie koniec. Ten kanał social media na nowo zdefiniował również funkcjonowanie marek w globalnej sieci. Obecnie żadna firma, która jest aktywna, działa na polu biznesowym – sprzedaje, świadczy usługi, zamawia asortyment – nie może istnieć bez własnej strony na facebooku.

Facebook
Facebook

Dlaczego?

18 milionów Polaków spędza czas w internecie na facebooku. Tam są właśnie Twoi klienci!
Działania te to jednak przede wszystkim tworzenie i dystrybucja wartościowych treści, które przyciągają określoną grupę docelową tworząc tym samym lojalną społeczność. Przy tym wspierają również pozycjonowanie stron internetowych (SEO). W dzisiejszym świecie to podstawa wszystkich działań e-marketingowych.

Nasze działania

Budowanie relacji

Strona firmy na Facebooku to najlepszy sposób na zbliżenie się do nich, nawiązanie z nimi bezpośredniego dialogu i zbudowanie trwałej więzi. Dzięki takim działaniom nie tylko zwiększysz rozpoznawalność swojej marki i zaangażowanie obecnych oraz potencjalnych klientów, ale również przełoży się to na odczuwalny wzrost zysków ze sprzedaży produktów czy usług

Twoja marka musi więc zbudować liczną społeczność, musi ich zaangażować, prowadzić z nimi dialog, zachęcać i prowadzić do głównego celu – czyli do zakupu Twojego produkt usługi. Pozwól im wraz z Tobą tworzyć historię marki.

Wyznaczanie celu

Precyzyjne określenie celu, grupy docelowej i skonstruowanie atrakcyjnej dla użytkownika kampanii promocyjnej pomoże Twojemu biznesowi w budowaniu relacji z użytkownikami. Gromadzone przez Facebook informacje dają możliwości targetowania reklamy tak, by trafiała wyłącznie do potencjalnych zainteresowanych ofertą. Dzięki temu każda zainwestowana przez Ciebie złotówka przekłada się na konkretny zysk.

Plan strategii

Nasza agencja zajmuje się profesjonalnym prowadzenie fanpage firmowych oraz reklamy na Facebooku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele zaangażowania wymaga planowanie strategii i codzienne publikowanie nowych treści. Jesteśmy właśnie po to aby pomóc Tobie tworzyć wartościowe wpisy, które będą angażować Twoich fanów i sprawią, że przybywać będą kolejni.

Co możemy Ci zaoferować

Prowadzenie fanpage’a

  Poprowadzimy skutecznie i efektywnie fanpage Twojej marki na facebooku w oparciu o nadsyłane przez Ciebie informacje i materiały. Zadbamy, by posty publikowane były systematycznie i regularne, a także, aby ich treść angażowała fanów i przyciągała nowych. Potrafimy to zaangażowanie przełożyć na wzrost sprzedaży poprzez facebooka.

Facebook Ads

Firma prowadząca fanpage firmowy ma do dyspozycji różnorodne kampanie na Facebooku. Do najważniejszych i najskuteczniejszych należą te, które nastawione są na zdobycie nowych klientów oraz zachęcające do aktywności na Twoim fanpage`u: komentowania, udostępniania i lajkowania Twoich postów. Jednak aby wykorzystać je skutecznie i efektywnie dla Twojej marki musisz wiedzieć jak to dobrze zrobić.  

Promocja lokalna

  Działasz w skali jednego miasta, dzielnicy? Nie ma problemu, facebook jest odpowiednim narzędziem do precyzyjnego zasięgu odbiorców Twoich reklam. Przeanalizujemy dokładnie Twoją stronę oraz profile na mediach społecznościowych, by dotrze do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Efekty naszej pracy

"W imieniu Spółki EMKA MEBLE Sp. z o.o. Sp. k. Prowadzącej sieć salonów meblowych pragniemy zarekomendować współpracę z Efektywni.net w zakresie prowadzenie firmowego Facebooka.

 

Z przyjemnością polecamy zespół profesjonalnych, komunikatywnych i zaangażowanych we współpracę ludzi. Doceniamy ich elastyczność, otwartość i szybkie reagowanie na często dynamicznie zmieniające się okoliczności naszych działań promocyjnych i marketingowych.

 

Efektywni.net to rzeteleny i godny zaufania Partner do wspólnych działań w obszarze social media."

 

Anna Szymańska

WICEPREZES ZARZĄDU

emka meble logo

Case studyProjekty, które zrealizowaliśmy

Zobacz wszystkie
aris concept
aris concept
dietadodomu
dietadodomu
emka meble
emka meble
Zainteresowany?
Postaw na efekty w swoich działaniach
Wypełnij formularz wyceny
Darmowy planer miesięczny
14.09.2020

Darmowy planer miesięczny

KOCHANI!
Dziękujemy za udział w zabawie, polubienia oraz udostępnienia posta. 

Link do pobrania planera niżej.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/efektywni.net

Obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/efektywni

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Witamy na naszej nowej stronie internetowej
04.07.2020

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

W tym blogu na bieżąco będziemy informować Was o nowościach z branży Social Media. 

Redakcja Efektywni.net

Czytaj więcej
Masz pytania? Napisz do nas, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe
Formularz kontaktowy
Znajdziesz nas na:
Pełny kontakt

Adres biura
ul. Gdańska 15/8, 83-110 Tczew

Numer telefonu
+48 501 484 795

Adres e-mail
kontakt@efektywni.net